Bianca Casa

Poziom 0

+48 60 2322 811

Pon - Sob 9:00 - 21:00
Niedz 9:00 - 20:00
W salonie spotkasz globalne luksusowe marki: Pandora, Jeberg, Ti Sento Milano, Be Christensen, Rita&Zia, Julie Sandlau, Morganne Bello, oraz Marie D’or.

Bianca Casa to ekskluzywny salon jubilerski. Powstał z myślą o Tobie i fascynacji pięknem!

Codziennie oddajesz się zupełnie światu, a przecież żyjemy nie tylko po to, aby tworzyć, ale i oddychać szczęściem. W tym magicznym miejscu poczujesz wiatr w skrzydłach, który Twoje marzenia zamieni w spełnienie.
Zapoznaj i zaprzyjaźnij się z luksusowymi makami: Pandora, Jeberg, Ti Sento Milano, Be Christensen, Rita&Zia, Julie Sandlau, Morganne Bello, oraz Marie Dor. Dla każdego z nas tworzą wyjątkowy design, który nigdy nie przestaje zachwycać, w połączeniu z perfekcyjnym wykonaniem i ręcznym wykańczaniem. Te małe arcydzieła wykonano ze starannie dobranych najszlachetniejszych materiałów: złota, srebra, wyselekcjonowanych lśniących kamieni, jedwabistych skór, egzotycznego drewna i ukochanego bursztynu.
A wszystko po to, aby zachwycać i wyzwalać najpiękniejsze emocje i uczucia, którymi żyjemy i łączymy się ze światem - ze wszystkim co dla Ciebie jest kochane!

Codziennie od nowa celebruj siebie i podążaj świetlistą autostradą ku miłości i radości!

Zapraszamy i życzymy wiele satysfakcji z zakupionej biżuterii.
Wróć do listy sklepów