Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę, IMMOFINANZ Group („Spółki”), oraz na przekazanie moich danych podmiotom trzecim zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926, z późn. zm.) z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celach marketingowych. Administratorami bazy są Spółki lub podmioty z nimi współpracujące przy realizacji akcji marketingowych. Moje dane osobowe udostępniam dobrowolnie oraz wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółek oraz podmiotów trzecich współpracujących z nimi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przez ze mnie adres e-mail zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r.

Zamknij okno

Prasa

Komunikaty prasowe

 • 14.01.2015

  Enjoy Club & Bowling w Tarasach Zamkowych w Lublinie

  Już za kilka miesięcy na mapie ulubionych centrów rozrywki lublinianie będą mogli zaznaczyć jeszcze jedno miejsce: Enjoy Club & Bowling. Klub zajmie ponad 2 200 mkw. powierzchni na dwóch poziomach Tarasów Zamkowych - nowo powstającego, wysokiej klasy centrum handlowego, zlokalizowanego w samym sercu miasta.

  Więcej
 • 02.12.2014

  Spółka IMMOFINANZ wynajęła kolejne 5 400 mkw. powierzchni w Tarasach Zamkowych w Lublinie

  Spółka IMMOFINANZ Group, inwestor i deweloper Tarasów Zamkowych w Lublinie, powiększyła gamę marek dostępnych w centrum handlowym wynajmując kolejne 5 400 mkw. powierzchni. W wyniku podpisanych umów do grona najemców dołączyło 14 firm, w tym centrum rozrywki Enjoy Club & Bowling, Rossman, Martes Sport oraz Sport Factory. Otwarcie Tarasów Zamkowych planowane jest na marzec 2015 roku.

  Więcej
 • 04.11.2014

  Najemcy Tarasów Zamkowych w Lublinie już odbierają lokale

  W Tarasach Zamkowych rozpoczął się proces przekazywania lokali kluczowym najemcom, dzięki czemu mogą oni już rozpocząć prace adaptacyjne na poszczególnych, wynajętych powierzchniach. W inwestycji realizowanej przez spółkę IMMOFINANZ Group w Lublinie prowadzone są aktualnie prace instalacyjne i wykończeniowe.

  Więcej
 • 01.10.2014

  Kolejne marki w Tarasach Zamkowych w Lublinie

  Centrum handlowo-rozrywkowe Tarasy Zamkowe powiększa gamę marek odzieżowych, biżuteryjnych i gastronomicznych. W galerii pojawi się dwupoziomowy salon H&M, a także pierwsze w Lublinie salony Swarovski i Bianca Casa. W Tarasach Zamkowych swój debiut na lubelskim rynku będzie miała również restauracja Thai Wok.

  Więcej
 • 16.09.2014

  Tarasy Zamkowe - pierwsze polskie centrum handlowe z certyfikatem BREEAM Excellent dla fazy projektowej

  Tarasy Zamkowe, projekt IMMOFINANZ Group realizowany w Lublinie, to pierwsze centrum handlowe w Polsce, które uzyskało certyfikat BREEAM Excellent dla fazy projektowej. BREEAM ustanawia standardy dla najlepszych praktyk projektowych, budowy oraz eksploatacji, a także jest jednym z najbardziej kompleksowych i uznanych audytów w zakresie ekologii budynków.

  Więcej
 • 11.08.2014

  Nowy etap budowy Tarasów Zamkowych w Lublinie

  Budowa centrum handlowo-rozrywkowego Tarasy Zamkowe w Lublinie wkroczyła w decydującą fazę. Zakończony został proces formowania stalowej konstrukcji dachu galerii. Aktualnie trwają prace dociepleniowe oraz układany jest substrat glebowy pod przyszłą uprawę zieleni ekstensywnej i intensywnej.

  Więcej
 • 15.07.2014

  Tarasy Zamkowe pozyskują kolejnych najemców

  Media Expert i Super-Pharm to kolejne marki, które zdecydowały się na otwarcie swoich salonów w centrum handlowo-rozrywkowym Tarasy Zamkowe w Lublinie. Oferta centrum poszerzy się również o pijalnię czekolady i kawy Mount Blanc, kawiarnię Grycan, butik Swiss oraz salony Orange, Excellent Office, A&G Optyk i Forest.

  Więcej
 • 26.06.2014

  Specjalny program leasingowy w Tarasach Zamkowych

  W połowie czerwca br. austriacka spółka IMMOFINANZ Group, inwestor i deweloper centrum handlowo-rozrywkowego Tarasy Zamkowe, zorganizowała w Lublinie spotkanie z lokalnymi przedsiębiorcami. Spółka zainaugurowała w ten sposób specjalny program leasingowy.

  Więcej
 • 18.06.2014

  Spółka IMMOFINANZ Group zawiesiła wiechę

  17 czerwca br. spółka IMMOFINANZ Group świętowała uroczyste zawieszenie wiechy symbolizującej zakończenie konstrukcji dachu nowo budowanego centrum handlowo-rozrywkowego Tarasy Zamkowe w Lublinie. Dynamicznie postępujące prace budowlane i zakończenie istotnego etapu realizacji uczcili wspólnie zarząd inwestora obiektu, generalnego wykonawcy oraz władze lokalne. Imponująca rozmachem
  i architekturą inwestycja zostanie oddana do użytku w pierwszym kwartale 2015 roku.

  Więcej
 • 11.06.2014

  Rozpoczęła się kampania promocyjna Tarasów Zamkowych w Lublinie Centrum jest tylko jedno

  Tajemnicza, inspirująca postać podczas pokazu mody pojawiła się w kampanii informacyjno-reklamowej Tarasów Zamkowych. Kreacji towarzyszy hasło przewodnie: „Centrum jest tylko jedno”.

  Więcej
 • 14.05.2014

  Tarasy Zamkowe już dziś wzbudzają zainteresowanie przyszłych klientów

  Aż 96 proc. ankietowanych lublinian deklaruje, że odwiedzi centrum handlowo-rozrywkowe Tarasy Zamkowe w Lublinie, wynika z badań Millward Brown przeprowadzonych dla IMMOFINANZ Group – inwestora obiektu. Jako główne powody swojej decyzji podają ciekawość oraz dogodną lokalizację galerii w centrum miasta.

  Więcej
 • 23.04.2014

  Trwa intensywna komercjalizacja Tarasów Zamkowych w Lublinie

  Spółka IMMOFINANZ Group sfinalizowała kolejne umowy najmu powierzchni w lubelskim centrum handlowo-rozrywkowym Tarasy Zamkowe. Do grona najemców dołączyły dwie marki odzieżowe z grupy premium: GUESS i Waggon Paris.

  Więcej
 • 02.04.2014

  Grupa LPP w centrum handlowym Tarasy Zamkowe w Lublinie

  Spółka IMMOFINANZ Group, właściciel budowanego w Lublinie centrum handlowo-rozrywkowego Tarasy Zamkowe, sfinalizowała umowę najmu z Grupą LPP - największą siecią odzieżową w Polsce oraz znaczącym graczem na międzynarodowym rynku ubrań. Sklepy marek Grupy LPP w Tarasach Zamkowych zajmą łącznie około 4 200 mkw., co jest równe 11% powierzchni handlowej powstającej galerii.

  Więcej
 • 30.10.2013

  Spółka IMMOFINANZ Group wmurowała kamień węgielny pod budowę centrum handlowego Tarasy Zamkowe w Lublinie

  Poprzez realizację projektu Tarasy Zamkowe spółka IMMOFINANZ Group tworzy wysokiej jakości centrum handlowe w samym sercu Lublina, w okolicy Zamku Lubelskiego. Dzisiaj, podczas ceremonii, w której uczestniczył Prezydent Miasta Lublin, Krzysztof Żuk, został wmurowany kamień węgielny pod budowę obiektu.

  Więcej
 • 18.09.2013

  Pełna oferta Grupy Inditex w lubelskim centrum handlowym Tarasy Zamkowe należącym do IMMOFINANZ Group

  Spółka IMMOFINANZ Group dla swojej inwestycji Tarasy Zamkowe pozyskała jednego z najbardziej znanych najemców na polskim rynku centrów handlowych: hiszpańską Grupę Inditex – jedną z największych firm odzieżowych na świecie. Sklepy marek Grupy Inditex zajmą 5 300 m2, co jest równe 15% całkowitej powierzchni najmu powstającej galerii. Oferta Grupy Inditex obejmuje siedem popularnych marek (Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho i Zara Home), wszystkie z nich będą dostępne w Tarasach Zamkowych.

  Więcej
 • 15.04.2013

  Warbud generalnym wykonawcą Tarasów Zamkowych w Lublinie

  15 kwietnia 2013 roku został wybrany generalny wykonawca Tarasów Zamkowych – prestiżowego projektu IMMOFINANZ Group w Lublinie. Została nim firma Warbud z Warszawy, która zrealizuje budowę centrum handlowo-rozrywkowego w pobliżu historycznego Zamku.

  Więcej
 • 02.10.2012

  IMMOFINANZ Group rozpoczyna prestiżowy projekt inwestycyjny w Polsce

  W dniu dzisiejszym, IMMOFINANZ Group zaprezentowała kolejny projekt realizowany w Polsce. Ultranowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe powstanie w samym centrum Lublina, w pobliżu historycznego Zamku.

  Więcej